شما اینجا هستید
اخبار ارومیه » آخرين وضعيت ميدان دواب و تره بار اروميه

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردی های کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: میدان میوه و تره بار بصورت شبانه روزی جهت پیشگیری از شیوع کرونا ضد عفونی می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ غلام رضا حافظی با اشاره به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: در این راستا میدان میوه و تره بار توسط نیروهای شهرداری ضد عفونی و همچنین عملیات ضد عفونی محل اداری سازمان نیز بصورت روزانه صورت می گیرد و دستکش و ماسک نیز در بین نیروهای شاغل در میدان توزیع شده است.
حافظی افزود: ارباب رجوع میدان میوه تره بار نیز بصورت پیوسته توسط دستگاه های تب سنج کنترل می شوند.

وی ادامه داد: همچنین بزرگترین و مجهزترین دستگاه سم پاش و محلول پاش ضد عفونی کننده و گند زدایی خودرو ها جهت پیشگیری از شیوع کرونا در ورودی میدان میوه و تره بار شهرداری راه اندازی شد.

حافظی افزود: دستگاه نیمه اتوماتیک محلول پاش ضدعفونی کننده در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامت شهروندان و مراجعه کنند گان به همت کارشناسان سازمان طراحی و نصب شده است.

وی با بیان اینکه مخزن این دستگاه ۲۰۰۰ لیتر است، اظهار کرد: در هر ۳ ثانیه ، یک خودرو باری با قدرت پرتاب ۴ متر محلول پاشی و گند زدایی می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردی های کشاورزی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: روزانه بیش از یک هزار دستگاه خودرو به میدان میوه و تره بار شهرداری ارومیه تردد می کنند.

وی با بیان اینکه جهت پیشگیری از شیوع کرونا میدان دواب از ۱۴ اسفند تعطیل شده است، عنوان کرد: با ابلاغ دامپزشکی استان نسبت به تعطیلی میدان دواب اقدام شد و همچنین بازار کهنه فروشان نیز به دستور فرمانداری شهرستان ارومیه تعطیل شده است که با شکست ویروس کرونا مجدا باز می شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -