شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت لوازم یدکی خودرو در ارومیه

رئیس اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ارومیه کلوب در ارومیه اظهار داشت:  افزایش قیمت های مربوط به قطعات خودرو چه داخلی و چه خارجی مربوط به گرانی بنزین نیست و ما در ارومیه  قبل از اعلام گرانی بنزین شاهد افزایش ۸۰ تا ۱۰۰ در صدی قطعات بوده ایم.

یونس حساس  با اشاره به اینکه امسال  برخی قطعات لوازم یدکی خودرو تا 10 برابر افزایش یافته است افزود : با وجود تولید برخی لوازم یدکی در داخل کشور ،  شماری از  افراد و شرکت ها قیمت محصولات را بدون هیچ توجیه و ضابطه ای افزایش داده اند.

وی  تصریح کرد: نبود کارگاه و کارخانه تولید لوازم یدکی در آذربایجان غربی  و وابستگی به استان های دیگر از جمله عوامل کاهش برخی لوازم یدکی و جانبی ماشین در سطح بازار و بدنبال آن افزایش قیمت محصولات است.

این مقام صنفی  گفت: برخی  از لوازم یدکی موجود در بازار  برخلاف هولوگرام روی بسته بندی، محصول چین است و از کیفیت مناسبی برخوردار نیست.

حساس افزود: این تخلف محدود به استان ما نبوده و در کل دنیا مرسوم است و برای برخورد با این تخلف باید از مرکز کشور اقداماتی صورت گیرد اما در رابطه با  نابسامانی در قیمت گذاری لوازم یدکی، اتحادیه، نظارت و بازرسی‌های مستمری رابرای جلوگیری از گران فروشی و تخلف انجام می‌دهد.

به گزارش ارومیه کلوب، افزایش نرخ لوازم یدکی اتومبیل و بی‌کیفیت‌ بودن این اجناس چند وقتی است که داد شهروندان ارومیه  را درآورده و هر روز بر تعداد این ناراضیان اضافه می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -