شما اینجا هستید
دسته‌بندی نشده » تمام مدارس شهرستان ارومیه و آموزشگاههای علمی فردا دوم دی ماه تعطیل است

به گزارش ارومیه کلوب به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی ، آیدین رحمانی رضاییه امروز در جلسه اضطراری کمیته جلوگیری از آلودگی هوا که در استانداری برگزار شد ، گفت: پیرو تصمیم کارگروه ویژه آلودگی هوا مبنی بر ادامه وجود آلایندگی های جوی و پایداری هوا، با هدف مقابله و کاهش آلایندگی‌ها، تمامی مدارس نواحی یک و دو ارومیه. انزل، نازلو، صومای برادوست و سیلوانا و آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی دارای مجوز از آموزش و پرورش بجز امتحانات نهایی و هماهنگ استانی مدارس آموزش از راه دور و بزرگسالان فردا دوشنبه دوم دی ماه ۹۸ در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می شود

مجدد تاکید می گردد امتحانات نهایی دی ماه و هماهنگ استانی مدارس آموزش از راه دور و بزرگسالان برقرار می باشد

بنا به تصميم كارگروه آلودگي هوا و هماهنگی با معاونت محترم آموزشی، فردا دوشنبه دوم دی ماه فعاليتهای آموزشی دانشگاه اروميه تعطيل می باشد.

لازم به ذكر است فعاليت قسمتهای اداری دانشگاه همانند روزهای عادی جريان خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افزود: در همین راستا و برای جلوگیری از آلودگی هوا پلیس راهور نیز موظف شد با خودروهایی که باعث آلودگی هوا می شوند متوقف و این خودروها را به پارکینگ منتقل نمایند .

رحمانی ادامه داد : بر اساس تصمیمات این کارگروه فردا همچنین برای جلوگیری از آلودگی هوا تمامی کارخانه جات شن و ماسه و آسفالت تعطیل اعلام می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -