شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » زنده ‌گیری یک گرگ‌ از منزل مسکونی در شهر ارومیه

مدیر سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری ارومیه گفت: با توجه به برقراری تماس از سوی شهروندان مبنی برمشاهده چند قلاده گرگ بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و گروهی با هماهنگی سامانه ۱۳۷ به منطقه اعزام و یک قلاده گرگ در یکی از منازل مسکونی زنده گرفته شد.
احسان مهدی پور با اشاره به تماس‌های مکرر شهروندان مبنی بر مشاهده چندین قلاده گرگ در حاشیه شهر ارومیه و در مناطق انهر و خیابان حیدربابا، اظهار داشت: با توجه به برقراری ۱۰ تماس از سوی شهروندان بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و گروهی با هماهنگی سامانه ۱۳۷ به منطقه اعزام و یک قلاده گرگ در یکی از منازل مسکونی زنده گرفته شد.
وی افزود: گروه‌های شهرداری ارومیه در ارزیابی و بررسی‌های میدانی خود متوجه شدند که ۶ قلاده گرگ در نزدیکی منازل مسکونی تردد داشته است.
مدیر سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری ارومیه تصریح کرد: با توجه به تماس شهروندان مبنی بر اینکه یکی از گرگ‌ها وارد حیاط خلوت منزلی مسکونی در خیابان حیدربابا یک شده و گروه‌های شهرداری سریعا به محل مراجعه و تدابیر لازمه برای ایمنی ساکنین محل را در این خصوص اجرایی کردند.
مهدی پور ادامه داد: با اطلاع به سازمان حفاظت از محیط زیست آذربایجان‌غربی و با توجه به مسوولیت آن‌ها در قبال حیات وحش، محیط بانان آن سازمان برای زنده گیری به محل دعوت شدند.
وی ادامه خاطرنشان کرد: از شهروندان خواهشمندیم هرگونه مشاهده مجدد گرگ و یا سایر حیوانات وحشی را سریعا به سازمان حفاظت از محیط زیست با شماره ۰۴۴۳۳۸۲۷۷۰۶ و یا سامانه ۱۳۷ شهرداری اطلاع دهند و تحت هر شرایطی از آسیب رساندن به آن‌ها جلوگیری کنند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -