شما اینجا هستید
اخبار استان » وضع باثبات آذربایجان غربی درکنترل کرونا نیاز به استمرار دارد

محمدمهدی شهریاری با اعلام این خبر اظهار داشت: تداوم همکاری خوب مردم در پیک دوم بیماری کووید ۱۹ بسیار با اهمیت است و اگر حتی بخش کوچکی از مردم همراهی نکنند، خیز بعدی بیماری بسیار سخت تر خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه محدودیت های ویژه شب یلدا روزهای شنبه و یکشنبه اجرایی می شود، از مردم و اصناف خواست تا در اجرای هرچه بهتر محدودیت های شب یلدا همکاری کنند.
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بخش های مختلف اقتصادی استان دچار خسارت های مالی فراوان شده و تدابیر جبرانی در نظر گرفته شده نیز طبق انتظار نیست، اضافه کرد: از اصناف و بخش های مختلف اقتصادی بابت محدودیت هایی که برای حفظ جان خودشان و مردم اجرا شده و منجر به خسارت های مادی برای آنها شده، عذرخواهی می کنیم.
شهریاری، با اشاره به اجرای خوب طرح محله محور “شهید سلیمانی” ابراز امیدواری کرد که با تداوم همکاری مردم و اجرای دقیق محدودیت ها از سوی متولیان امر شاهد قطع زنجیره انتقال بیماری باشیم.
وی در خصوص طرح های قابل توجه حوزه بهداشت و درمان در آذربایجان غربی ادامه داد: با پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شاخص برخورداری استان در تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر می رود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -