شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » پیش‌بینی صرفه جویی ۱۱۰ مگاواتی مصرف برق آذربایجان غربی در پیک مصرف با اجرای کامل طرح برق امید

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از صرفه‌جویی ۱۱۰ مگاواتی مصرف برق در زمان پیک با اجرای طرح برق امید خبر داد و گفت: یکی از اهداف اصلی از اجرای طرح برق امید، تحقق کاهش مصرف ۱۰ درصدی در زمان پیک است که در صورت تحقق  این هدف ۱۱۰ مگاوات از مصرف مشترکان آذربایجان غربی در زمان پیک علاوه بر راهکارهای مشارکتی دیگر کاهش می‌یابد.
وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح برق امید با روش‌های مختلفی مانند پیامک، نصب بنر در سطح شهر، رسانه‌ها و فضای مجازی به طور گسترده به تمامی مشترکان آذربایجان غربی اطلاع‌رسانی شده است و مشترکان با روش‌های اعلام شده می‌توانند از وضعیت دسته‌بندی خود در طرح برق امید مطلع شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد: وزارت نیرو با اجرای طرح برق اميد از طریق تشويق مشتركان خانگی كم مصرف به دنبال پايه‌ريزی فرهنگ صحيح مصرف برق می‌باشد.
وی افزود: با توجه به اهمیت بحث انرژی در کشور امیدواریم تمامی مردم همانند گذشته همکاری مطلوبی در اجرای هر چه بهتر این طرح داشته باشند و مشتركان خوش مصرف و پرمصرف با رعایت دستورالعمل‌های ساده به گروه های پايين‌تر مصرف منتقل شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -