شما اینجا هستید
اخبار ارومیه » گران شدن نان در ارومیه تخلف است

فرماندار ارومیه از مردم خواست تا هرگونه گران فروشی را به شماره ۱۲۴ اعلام کنند تا بازرسان در محل حاضر شده و بررسی های لازم را انجام دهند.
ملامحمدی زاده همچنین با بیان اینکه هیچگونه کمبودی در عرضه آرد به واحد های نانوایی وجود ندارد، افزود: اگر از سوی واحد های نانوایی به شهروندان اعلام شود که آرد مورد نیاز به آنان واگذار نمی شود و در عرضه نان دچار مشکل هستند، به آن معنی است که آن واحد نانوایی با جوسازی و کاهش ساعات پخت نان به دنبال فروش آرد سهمیه ای خود در بازار آزاد است.
او ادامه داد: شهروندان هرگونه تغییر ساعات پخت یا بهانه تراشی برای کاهش عرضه نان از سوی واحد های نانوایی را گزارش کنند تا اجازه فرصت طلبی برای افراد سودجو داده نشود.
ملامحمدی زاده همچنین از تمامی واحد های نانوایی که با عمل به وظایف خود در تلاش برای عرضه نان با کیفیت برای شهروندان هستند، قدردانی کرد.
فرماندار ارومیه قیمت هر قرص نان لواش ماشینی یارانه ای را ۲۴۰ تومان، لواش سنتی ۲۶۰ تومان، بربری و سنگگ سنتی را یک هزار تومان اعلام کرد و افزود: هر قرص لواش ماشینی آزاد پز نیز ۲۸۰ تومان، لواش سنتی ۳۲۰ تومان، بربری آزاد و سنگگ سنتی آزاد نیز یک هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است که خارج از این قیمت ها تخلف محسوب می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -