شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » 🔺افراد تحت پوشش بهزیستی بخوانند؛

دکتر وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور از واریز مبلغ ۳۰میلیارد تو مان به حساب یکصد هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی در چارچوب حمایت های معیشتی موردی و با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر قبادی دانا با اعلام این خبر گفت:در شرایطی که مردم عزیز کشورمان با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، به حول و قوه الهی و با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی؛ مبلغ ۳۰۰هزار تومان بر روی کارت بانکی یکصدهزار خانوار نیازمند تحت پوشش خدمات بهزیستی شارژ می شود.

 

وی با اشاره به اینکه این مبلغ تا امشب به حساب مددجویان واریز می شود، گفت:این مبلغ که به عنوان کمک هزینه معیشت موردی و به تشخیص مددکاران عزیز استان ها برای خانوارهای منتخب در نظر گرفته شده است، برای ۷۰هزار خانوار دارای عضو معلول و ۳۰هزار خانوار زن سرپرست تحت پوشش سازمان بهزیستی در سراسر کشور، واریز می شود.

 

رییس سازمان بهزیستی کشورگفت:خانوارهای مستمری بگیر ۷۰درصد و خانوارهای پشت نوبت دریافت مستمری ۳۰درصد از مشمولین این کمک هزینه معیشت موردی هستند. همچنین ۲۰ درصد از کل این مبلغ برای استان تهران و شهرستان های اطراف آن و ۸۰ درصد نیز به سایر استان ها تخصیص یافته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -