شما اینجا هستید
اخبار استان » 🔺کدام مدارس و مقاطع ارومیه و استان از اول بهمن ماه حضوری می‌شود

مناطق زرد و آبی تمامی کلاس‌های اول و دوم ابتدایی و کلاس‌های مهارتی دانش آموزان هنرستان‌ها با ظرفیت ۱۰ نفره با نوبت بندی دانش آموزان برگزار می‌شود

 

براساس درخواست آموزش و پرورش مبنی براینکه کلاس‌ها برای برخی از دانش آموزان به صورت حضوری برگزار شود، با موافقت ستاد ملی کرونا مجوز برگزاری کلاس‌ها در برخی از مناطق اخذ شد.

 

در مناطق نارنجی و قرمز هیچ کلاس نخواهیم داشت و در مناطقی که وضعیت زرد باشد کلاس‌ها برای دانش آموزان مقاطع اول و دوم ابتدایی و همچنین برای هنرستانی‌ها دروس مهارتی به صورت حضوری از ابتدای بهمن ماه با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و اطمینان بخشی به خانواده‌ها برگزار خواهد شد.

 

در مناطق آبی نیز علاوه بر کلاس‌های اول و دوم ابتدایی و کلاس‌های مهارتی دانش آموزان هنرستان ها؛ کلاس‌های دوره متوسطه و سایر دانش آموزان مقطع ابتدایی به شرط اینکه جمعیت مدرسه کمتر از ۵۰ نفر باشد، به صورت حضوری تشکیل و برگزار خواهد شد.

 

به عبارتی دیگر همه مقاطع و همه کلاس‌ها در مناطق آبی به شرط اینکه جمعیت مدرسه کمتر از ۵۰ نفر باشد برگزار خواهد شد و حداکثر تعداد دانش آموزان در کلاس‌های حضوری ۱۰ نفر تعیین شده است.

 

در مناطق زرد و آبی تمامی کلاس‌های اول و دوم ابتدایی و کلاس‌های مهارتی دانش آموزان هنرستان‌ها با ظرفیت ۱۰ نفره با نوبت بندی دانش آموزان برگزار می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -