شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » کشف و ضبط ۱۰۶ دستگاه ماینر غیرمجاز در شهرک صنعتی ارومیه

طاهر کیامهر گفت: تمامی دستگاه های کشف شده مربوط به یک واحد مستقر در شهرک صنعتی کریم آباد ارومیه است.

وی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که دستگاه‌های غیرمجاز استخراج رمز ارز، همواره تهدیدی برای صنعت برق به شمار می‌رود، این شرکت با هدف صیانت از منافع ملی و جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال و همچنین تأمین برق مطمئن و پایدار به مشترکان به صورت مستمر پیگیر کشف مراکز غیرمجاز استخراج رمز در استان است.

کیامهر همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به پیش رو بودن پیک بار، تلاش مجموعه صنعت برق، ارائه خدمات مطلوب و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته در تمامی ایام به ویژه ایام پیک بار است، بنابراین با توجه به خلل و آسیبی که افراد سودجو با استفاده از دستگاه‌های استخراج رمز ارز غیرمجاز به صنعت برق وارد می کنند؛ مبارزه با رمز ارزهای غیرمجاز در این استان با شدت و توان بیشتری صورت خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان از مناطق کشاورزی و صنعتی برای استخراج غیرمجاز رمز ارز ، بازرسی های مستمر توسط نهادهای نظارتی انجام و با متخلفین برابر قانون برخورد می شود.

مشترکان در صورت اطلاع از محل دستگاه‌های غیرمجاز تولید ارز دیجیتال، می‌توانند موضوع را به شرکت توزیع نیروی برق و یا پلیس و ستاد خبری اطلاعات اطلاع دهند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -